Munkatársaink

A billerbeck Budapest Lakástextil Kft. és ezen belül minden munkatársa az általa végzett munkával igyekszik a vevőink megelégedettségének és bizalmának folyamatos fenntartására és megerősítésére.

A munkatársak szakmai felkészültségét és az üzemek együttműködését folyamatos képzéssel javítjuk. E képzés során is arra törekszünk, hogy az egymásra épülő munkamegosztásban a munkafolyamatok résztvevői megismerjék, elismerjék és biztosítsák az általuk kiszolgált egységek minőségi igényeit. Minden munkatársunktól elvárjuk az eljárási leírásoknak megfelelő magatartását ugyanúgy, mint az eljárások folyamatos továbbfejlesztése érdekében történő fellépést.

Elvárjuk, hogy minden munkatársunk legjobb tudásával és személyes felelősségével járuljon hozzá minőségpolitikánk megvalósulásához, ezáltal a billerbeck Budapest Lakástextil Kft. szakmai hírnevének erősítéséhez.

 

Ismerje meg csapatunkat

Cégvezetés

Vermes Péter

Vermes Péter

Ügyvezető +36 1 305 1040 peter.vermes@billerbeck.hu
Szendrei István

Szendrei István

Értékesítési vezető +36 1 305 1045 istvan.szendrei@billerbeck.hu
Horváthné Stang Anita

Horváthné Stang Anita

Gazdasági igazgató +36 1 305 1058 anita.stang@billerbeck.hu
Petriné Anita

Petriné Anita

Gyárvezető +36 66 570 840 anita.petrine@billerbeck.hu
André Attila

André Attila

Matracüzem vezető +36 1 305 1040 attila.andre@billerbeck.hu
Szunai Valéria

Szunai Valéria

Hr vezető +36 1 305 1055 valeria.szunai@billerbeck.hu
Novák Judit

Novák Judit

Beszerzési vezető +36 30 468 5508 purchasing@billerbeck.hu

Vevőszolgálat, értékesítés

Somogyi Marianna

Somogyi Marianna

Értékesítésti csoportvezető +36 1 305 1046 marianna.somogyi@billerbeck.hu
Szujó Szilvia

Szujó Szilvia

Vevőszolgálati munkatárs és Export ügyintéző +36 1 305 1049 szilvia.szujo@billerbeck.hu
Bartos Zsuzsa

Bartos Zsuzsa

Garanciális ügyintézés +36 1 305 1041 zsuzsa.bartos@billerbeck.hu
Berkesi István

Berkesi István

Területi képviselő +36 30 951 6556 istvan.berkesi@billerbeck.hu
Petró Judit

Petró Judit

Export ügyintéző +36 1 305 1048 export@billerbeck.hu

Back office

Bujdosó Mariann

Bujdosó Mariann

Marketing munkatárs +36 70 442 0055 marketing.m@billerbeck.hu
Pálmai Bettina

Pálmai Bettina

Marketing munkatárs +36 30 670 5763 marketing.b@billerbeck.hu
Baranyi-Oroszi Beáta

Baranyi-Oroszi Beáta

Pénzügyi ügyintéző +36 1 305 1057 penzugy.budapest@billerbeck.hu
Farkas Krisztina

Farkas Krisztina

Számviteli asszisztens +36 1 305 1072 krisztina.farkas@billerbeck.hu

Szállodai értékesítés

Párdi András

Párdi András

Kereskedelmi és szálláshelyek üzletág felelős +36/30- 984-7489 hotelsupport@billerbeck.hu