Karrier

A Billerbeck Budapest Kft. (1151 Budapest, Szántóföld u. 2/b.) a bővülő értékesítési tevékenységéhez azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati munkatárs

Feladatok:

• Beérkező rendelések feldolgozása
• Értékesítési vezető munkájának támogatása
• Kiszállítások figyelemmel kísérése
• Új partnerek, lehetséges piacok felkutatása
• Készletszint ellenőrzése, biztonsági készletek karbantartása
• Vevőtörzs karbantartása
• Kalkulációk árajánlatok készítése

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
• Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
• Jó kommunikációs, illetve konfliktuskezelő képesség
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Textilipari munkakörnyezetben szerzett jártasság
• Felsőfokú szakirányú szaktanfolyami végzettség

Amit kínálunk:
• Megbízható cég biztos háttere
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fejlődés és előrelépés lehetőségének a biztosítása
• Versenyképes bérezés
• Választható béren kívüli juttatások
• Dolgozói kedvezmény a cég termékeire
• Vidékről munkába járás támogatása

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel és a végzettséget igazoló okiratokat várjuk a: valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.

A Billerbeck Budapest Kft.1151 Budapest, Szántóföld u. 2/b. szám alatt lévő telephelyére azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A Billerbeck Budapest Kft. Budapest XV. kerületi üzemébe azonnali belépéssel Matracgyártó-betanított munkás munkakörbe fizikai munkavégzésre képes munkatársat keres:

Feladatok:

• alapanyagok előkészítése, szabása
• matrachoz szükséges alapanyagok összeállítása
• matracok huzattal való ellátása
• késztermék ellenőrzése, csomagolása

Elvárt végzettség, képesség:

• alapfokú végzettség
• kézügyesség, szerszám ismeret
• pontos, precíz munkavégzés
• együttműködő képesség
• rugalmasság, probléma megoldás

• stabil munkáltatói háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• piacképes bérezés
• béren kívüli juttatás

Jelentkezni lehet:

1151 Budapest, Szántóföld u. 2/B.
E-mail cím: valeria.szunai@billerbeck.hu
Telefon: 06/20-251-4547, 06-30-681-7497