Karrier

A Billerbeck Budapest Kft. a nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártástechnológus

A munkakör célja: a cég termékfejlesztése során létrejövő új termék gyárthatósági feltételeinek vizsgálata, hatékony gyártásának megalapozása, a gyártás optimális erőforrás és költségszerkezetének megtervezése.

A munkakör kiemelt feladatai:

  •  Gyártási idő és munkatanulmányozás
  •  Gyártási munkamódszerek kidolgozása
  •  Előírt normaidők meghatározása
  •  Gyártástervezés
  •  Cikktörzs-adatbázis adatfeltöltése, karbantartása
  •  Gyártmányfejlesztés támogatása
  •  Minőségbiztosítási vizsgálatok elvégzése, kiértékelése

Elvárások:

  •  Középfokú iskolai végzettség
  •  Ruházati vagy textilipari gyakorlat előnyt jelenthet
  •  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  •  Eredményes kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  •  Konstruktív, összpontosított gondolkodás
  •  Pontos és magabiztos munkavégzés
  •  Agilis és felelősségteljes feladatkezelés

Amit kínálunk:

  •  Megbízható cég biztos háttere
  •  Piacképes, stabil jövedelem
  •  Béren kívüli juttatás
  •  Munkavállalói hűség elismerése

Jelentkezését önéletrajzával várjuk:
Szunai Valéria HR vezetőnek címezve a
valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.