Karrier

A Billerbeck Budapest Kft. ízlésesen berendezett belvárosi szaküzleteibe munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Bolti eladó

Feladatok:

  • vásárlók igényeinek felmérése alapján történő áru értékesítés

  • pénztárgép, számítógép kezelés

  • árurendelés a központi raktárból, visszáru kezelés

  • szaküzlet áruval való feltöltése, árazás, leltározás

Elvárások:

  • középfokú szakmai végzettség

  • 2 év szakmai gyakorlat

  • határozott, ámde udvarias, kedves, segítőkész személyiség

  • kulturált, ápolt megjelenés

  • jó kommunikációs, illetve konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • választható béren kívüli juttatások

  • kiszámítható, versenyképes, tisztességes bérezés

  • igényesen kialakított munkakörnyezet

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a: valeria.szunai@billerbeck.hu címre várjuk

A Billerbeck Budapest Kft. 5520 Szeghalom, Kinizsi u. 2/1 szám alatt lévő telephelyére azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Mechanikai műszerész

Feladatok:

  • termelőgépek szerelése, javítása

  • hibák, beavatkozások dokumentálása

  • termelőgépek megelőző tervszerű karbantartása

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség

  • pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

  • stabil, megbízható munkáltatói háttér

  • piacképes bérezés

  • béren kívüli juttatás

Érdeklődni lehet: 06-30350-8118, 06-20-251-4547-es telefonszámokon. Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk: karbantartas.szh@billerbeck.hu vagy valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.

A leendő munkavállalók adatainak kezeléséről szóló adatkezelési tájékoztatót ITT olvashatja.