Karrier

A Billerbeck Budapest Kft. a nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszerző- és készletgazdálkodási felelős

A munkakör kiemelt feladatai:

  • Készletszint felügyelet
  • Beszerzési javaslatok készítése
  • Beszállítók minősítése
  • Beszállítási költségek számítása
  • Anyagbeszerzés lebonyolítása jórészt importból

Elvárások:

  • Angol, német nyelvtudás (társalgási szintű, de üzleti kapcsolatokban jól alkalmazható)
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Eredményes kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Konstruktív, összpontosított gondolkodás
  • Önálló, pontos és magabiztos munkavégzés
  • Agilis és felelősségteljes feladatkezelés

Amit kínálunk:

  • Megbízható cég biztos háttere
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Mozgalmas változatos feladatok
  • Nemzetközi kapcsolatok építésének lehetősége
  • Piacképes, stabil jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkavállalói hűség elismerése

Jelentkezését önéletrajzával várjuk:
Szunai Valéria HR vezetőnek címezve a
valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.