Karrier lehetőségek

SZERETNÉL MAGYARORSZÁGON IMMÁR TÖBB MINT 25 ÉVE MŰKÖDŐ, NEMZETKÖZI HÁTTÉRREL RENDELKEZŐ PIACVEZETŐ CÉGÉNÉL DOLGOZNI?

ITT AZ ALKALOM, JELENTEKEZZ HOZZÁNK!

AZONNALI BELÉPÉSSEL munkatársat keresünk azonnali belépéssel SZEGHALOMRA az alábbi pozícióba:

LABORÁNS

Feladatok:

  • szabvány szerinti mérések végzése a toll-és pehely alapanyagon

  • a mérési feladatok teljesítése után az eredmények dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség

  • pontos, precíz megbízható munkavégzés

  • önállóság

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér

  • versenyképes bérezés

  • béren kívüli juttatás

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk: valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.

Billerbeck Budapest Lakástextil Kft.
H-1151 Budapest, Szántóföld utca 2/b.
Tel.: +36 1 305 1040
Fax: +36 1 307 5404
E-mail: vevoszolgalat@billerbeck.hu
www.billerbeck.hu
BESTSELLER

BASEL matracok

Többrétegű szimmetrikus habmagos kombinációs matracok, bambuszrost tartalmú öltöztetőréteggel.