Karrier lehetőségek

SZERETNÉL MAGYARORSZÁGON IMMÁR

TÖBB MINT 25 ÉVE MŰKÖDŐ, NEMZETKÖZI

HÁTTÉRREL RENDELKEZŐ PIACVEZETŐ

CÉGÉNÉL DOLGOZNI?

ITT AZ ALKALOM, JELENTEKEZZ HOZZÁNK!

A Billerbeck Budapest Kft. 5520 Szeghalom, Kinizsi u. 2/1. szám alatt lévő telephelyére azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Elektroműszerész

Feladatok:

  • a termelőüzem teljes körű villamossági karbantartása
  • PLC, CNC vezérelt gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete

  • munkavégzésre alkalmas állapotuk biztosítása

  • kiegészítő berendezések karbantartása

  • az üzemben lévő elektromos berendezések zavartalan működésének biztosítása

  • időszakos karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség

  • pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

Előny:

  • PLC vezérléstechnikai ismeret
  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • versenyképes bérezés

  • béren kívüli juttatás

Érdeklődni lehet: 06-30350-8118, 06-20-251-4547-es telefonszámokon. Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk: karbantartas.szh@billerbeck.hu; valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.

Billerbeck Budapest Lakástextil Kft.
H-1151 Budapest, Szántóföld utca 2/b.
Tel.: +36 1 305 1040
Fax: +36 1 307 5404
E-mail: vevoszolgalat@billerbeck.hu
www.billerbeck.hu
BESTSELLER

BASEL matracok

Többrétegű szimmetrikus habmagos kombinációs matracok, bambuszrost tartalmú öltöztetőréteggel.