Karrier lehetőségek

SZERETNÉL MAGYARORSZÁGON IMMÁR

TÖBB MINT 25 ÉVE MŰKÖDŐ, NEMZETKÖZI

HÁTTÉRREL RENDELKEZŐ PIACVEZETŐ

CÉGÉNÉL DOLGOZNI?

ITT AZ ALKALOM, JELENTEKEZZ HOZZÁNK!

Mennyit utazik munkába, meg vissza naponta?

Három-négy órát?
Mintha Szolnokról, vagy Veszprémből
járna be vonattal?

Felszabadíthatunk Önnek napi legalább két órát?

Keressük a megfelelő embereket. Lehet, hogy éppen Önt...

Ön lehet a munkatársunk a XV. kerületben
egy eredményes és jó hangulatú csapatban

Matracgyártó munkakörben

A munkahely Budapest-Rákospalotán van.
Ez a város széle, de van, akinek pont ez lehet a megoldás ahhoz, hogy ne utazzon órákat naponta mondjuk Fótról, Mogyoródról, Csomádról, Dunakesziből, vagy akár Budapesten a környékünkről...
Nem kell Pesten átvergődnie, mert a távolsági buszoknak is van a közelünkben megállója.

Ha szeretné kellő gondossággal előkészíteni, legyártani az ország legjobb matracait, akkor jelentkezzen nálunk!

Cím: 1151 Budapest, Szántóföld u. 2/B
E-mail cím: valeria.szunai@billerbeck.hu

A Billerbeck Budapest Kft.

(1151 Budapest, Szántóföld u. 2/b.)

azonnali belépéssel munkatársat keres

az alábbi pozícióba:

Pénzügyi ügyintéző, könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése

  • Banki utalások előkészítése, ellenőrzése, bonyolítása

  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel

  • Szerződések kezelése, nyilvántartása

  • Kintlévőségek kezelése

  • Belső-külső adatszolgáltatások készítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

  • Számítástechnikai ismeretek

  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatának elsajátítása

  • 2 év szakmai gyakorlat

  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny: ProALPHA vállalatirányítási rendszer használatának ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Piacképes bérezés

  • Választható béren kívüli juttatások

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk: valeria.szunai@Billerbeck.hu e-mail címre.

Mechanikai műszerész

(Szeghalom)

Feladatok:

  • termelőgépek szerelése, javítása

  • hibák, beavatkozások dokumentálása

  • termelőgépek megelőző tervszerű karbantartása

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség

  • pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

  • stabil, megbízható munkáltatói háttér

  • piacképes bérezés

  • béren kívüli juttatás

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk:

karbantartas.szh@billerbeck.hu vagy valeria.szunai@billerbeck.hu e-mail címre.

Billerbeck Budapest Lakástextil Kft.
H-1151 Budapest, Szántóföld utca 2/b.
Tel.: +36 1 305 1040
Fax: +36 1 307 5404
E-mail: vevoszolgalat@billerbeck.hu
www.billerbeck.hu
BESTSELLER

BASEL matracok

Többrétegű szimmetrikus habmagos kombinációs matracok, bambuszrost tartalmú öltöztetőréteggel.